About Me

Teretulemast-Benvenuti-Welcome!

Tere, minu nimi on Kärt Krikmann, kuid veebikeskkonnas teatakse mind nii Cat’i kui Cattiva nime all. Elu on näidanud, et väljaspool Eestit on paljudel mu nime hääldamisega raskusi, sellepärast lähen tihti kergema vastupanu teed ja tutvustan end Cat’ina. Allpool mõned faktid minust ja mu tegemistest.

Elan Itaalias 2005 aastast alates. Töötan videovalvesüsteeme müüvas firmas, aga ka ripsmepikendusi ja optikatooteid müüvas firmas. Vastutan mitmete veebilehtede graafika eest, suhtlen välisklientidega ning tootjafirmadega, organiseerin tellimusi jne. Piiratud inimestega kollektiivis tuleb õppida kõike tegema, et olla võimalikult produktiivsed. Vastavalt tööle viibin tihti ka Aasias, täpsemalt Honkongis ja Hiinas.

Palju on minult küsitud, et miks ma Eestist lahkusin. Nimelt kaotasin ma 2004 aastal(olles 18-aastane) oma ema ja peale keskkooli lõpetamist, tundsin, et mul on vaja uut algust, ning kusagil kaugel…

Sügisel 2010 otsustasin end lisada ka blogijate nimekirja. Tundsin, et mitu aastat võõrsil elades ja ringi reisides, olen kõigist ja kõigest kaugenenud, ning seda eelkätt kodumaast. Cattiva’s Closetist on saanud minu tugipunkt, mille kaudu end Eestile ja kallitele lähemal hoian. Pikematel reisidel olles annab igasugune vastukaja positiivse laengu. Suurem lugejaskond on küll Eestist, aga kuna külastajaid on ka Itaaliast ja mujalt maailmast.

Minu loodud on ka Blogi24.ee ning Eesti Blogijad.

2012 aprillis avastati mul vähkkasvaja, täpsemalt munasarjavähk. Hetkel võitlengi selle raske haigusega ning loodan, et võin ühel päeval taas terve inimese elu nautida.

Kõigile kõike paremat soovides,

Teie Cat

***

My name is Kärt Krikmann, but I’m also known as Cattiva or just Cat. That is because many foreign have difficulties with pronouncing my real name and in these cases I prefer to use Cat as a name =)

I live in Italy since 2005. I work in a company that sells video surveillance systems, but I also work for one optical shop and eyelash extensions brand – Dreamlashes. I am mostly responsible for several web sites, but also for the orders and customer relationship management. Limited collective of people must learn to do everything to be as productive. For 4-5 months a year I work in China and Hong Kong.

People always ask me, why I left Estonia, the country, which I was born in. I lost my mother in 2004 (at the age 18), so after graduating from high school, I felt that I needed a fresh start, and somewhere far away …

In 2010, I found a new hobby – blogging. I have been living abroad for many years and I do travel quite a lot. Blogging is a good way keeping touch with family and friends, but also for remembering the mother tongue. Most of my followers are Estonians, but I also have many foreign readers from all over the world.

I am also the founder of Blogi24.ee Eesti Blogijad(Bloggers in Estonia).

In April 2012, I was diagnosed of cancer(ovarian cancer). I am fighting against this horrifying disease with chemotherapy. I really hope that one day I can be healthy and enjoy life again.

Wishing everyone all the best,

Cat