8 Responses to "Good Video to remember Kart"

 1. Kairi

  January 10, 2013 at 08:11

  Tere, kallis Kärt, kus iganes Sa oled. Ma soovin Sulle kogu maailma rahu. Ma soovin, et Sina ja Su ema saite kokku. Ma soovin, et mälestus Sinust elaks igavesti.

  Su perele ja lähedastele soovin ma aega, palju aega, et te saaksite Kärdiga hüvasti jätta ja leppida, et Kärdi keha on meie ilmast lahkunud, aga ta hing elab paremas kohas edasi.

  Puhka rahus, Kärt! Nagu Sina ilmselt oleksid oma postituse lõpetanud – olge tublid.

  Hello, dear Kärt, whereever You are. I wish You all the peace in the world. I wish You and Your mom got together. I wish the memory of You will live forever.

  For Your family and loved ones I wish time, a lot of time to say goodbye to Kärt and accept that Kärt’s body has left our world but her soul lives on in a better place.

  Rest in peace, Kärt! As You would probably end Your post – be good.

 2. Kai M.

  January 10, 2013 at 11:11

  Nii noor, nii ilus, nii hea innimene võeti siitilmast nii ebaõiglaselt vara. Ainusaks lohutuseks on teadmine, et see, kus ta pragu on oli parem, kui see, mis tal siin oli. Seal pole tal valu, haigust, kurbust….

  Puhka rahus, meie rõõmsameelne Kärt, kes võitles viimase hetkeni, kuni kuri haigus tast võitu sai.

 3. he

  January 10, 2013 at 11:17

  Siiamaani ei suuda uskuda, et sind ei ole, me ilus heasydamlik blogija. Mai nuta enam.sest tean et sa leidsid hingerahu ja jaad meile positiivselt meelde kauaks veel.

 4. E.

  January 10, 2013 at 11:53

  Kuulsin Sinust alles täna ja Sinu loost ja lugesin kõik Su blogid läbi. Väga positiivne ja tugev inimene olid. Nii kurb, et sel lool selline lõpp on:(
  Brunole ja Sinu lähedastele suur sügav kaastunne!!!

 5. moggy

  January 10, 2013 at 18:24

  Ma ei taha sul lasta minna. Ma ei taha nii, et sind enam ei ole.

 6. K

  January 10, 2013 at 20:37

  I keep asking myself WHY. Why? Why they go? So young, so pretty, so friendly, so kind. I understand that old people go. They have time to go. But why Kärt?
  She has taught us a lot. She’s the sunshine. So positive. So beautiful. We admired her. And we still admire her. I can’t even imagine what Bruno feels. Or her grandmother. Everything was under control and then suddenly…the whole world turned around. What I do know is that she definitely feels better now. She’ ll see her mother again. She’s the angel now. She protects us and sees how much we love and miss her. Kärt, you were, you are and you will be!!! The most amazing woman.

 7. Liisuh

  January 10, 2013 at 21:45

  Ei suutnud seda kuni viimase hetkeni uskuda…

 8. juuli

  January 10, 2013 at 22:07

  Ma ei usu seda praegu ka et teda ei ole enam, üritan endale seda sisestada ja leppida. Väga raske on :'(